
Ivan Kegelj
23. 11. 2003.
Honolulu
Tražim slušalice za CD player, odlučio sam nositi ga na posao, uz muziku se osjećam posebno, koračam, muzika, la vita e bella. Treba mi moj CD, a njemu trebaju njegove slušalice, da se u hodu razvedrim uz "radio bemba sound sistem", da odslušam osam tramvajskih stanica muzike - razne, Davida Bowiea, njegov prelijepi album "Hours". Yes, yes, yes, zdrav život i muzika, radujem se i čestitam sebi na dobroj ideji, ali od slušalica ni traga ni glasa. Tražim, tražim… Gledam na polici, zatim ispod…



















